Pracownik Sortowni Paczek Ruda Śląska!
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Inwork Sp zoo
13. 4. 2024

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą!
Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie!
Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek
Miejsce pracy: Ruda Śląska, ul. Zabrzańska 40
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY !
ZAPEWNIAMY DARMOWY TRANSPORT
Gwarantujemy:
Stawkę w wysokości 30 zł brutto/godzina (28 zł + 2 zł dodatku frekwencyjnego)
Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu;
BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA PREMIĘ 600 złotych (brutto)**;
Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi;
Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu;
Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ;
Elastyczne godziny pracy: zmiany poranne, popołudniowe i nocne;
Wolne soboty i niedziele
Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie !
Uczeń / Student 30 zł netto ( na rękę ) !
Twój zakres obowiązków:
Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki.
Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata.
Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów!
Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet
Drobne czynności porządkowe
Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy!
Wymagania pracodawcy:
Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować).
Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym).
Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna.
Ukończone 18 lat
Zarabiaj ok. 5050 złotych – dla ucznia/studenta ok. 4700 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych)
Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania !
TEL: 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7! Aplikuj kiedy Ci wygodnie
Wydaliśmy już ponad 125 tysięcy na polecenia! Polecaj pracowników i zyskaj większą wypłatę!
**wystarczy, że polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami co najmniej 30 dni - wówczas otrzymasz 300 złotych brutto. Po kolejnych 90 dniach przepracowanych przez poleconego przez ciebie pracownika, otrzymasz kolejne 300 złotych brutto;

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik fizyczny Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik administracyjno - biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik utrzymania ruchu Ruda Śląska
  • Pracownik na wysokościach Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749