Kwalifikowany Pracownik Ochrony Ruda Śląska
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Agencja Ochrony
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Ochrony zatrudni do pracy osoby na stanowisko :
Kwalifikowany Pracownik Ochrony
miasto: Ruda Śląska
Zakres obowiązków:
- Ochrona obiektów: Administracji Państwowej,
- dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,
- nadzór i realizacja prawidłowych wymogów kontrahenta,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
Oferujemy:
- system pracy lub 7:00 - 17:00
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub zlecenie
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie w branży ochrony
- aktualny wpis Kwalifikowanego pracownika ochrony
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- Niekaralność
- Sumienność w wykonywaniu obowiązków
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 783 -003-212 -od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 18:00 lub o przesłanie CV za pomocą portalu.

  • Praca Ruda Śląska
  • Pracownik ochrony Ruda Śląska
  • Technik ochrony środowiska Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Ruda Śląska
  • Specjalista ds. ochrony danych Ruda Śląska
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Ruda Śląska
  • Pracownik biurowy Ruda Śląska
  • Pracownik kolei Ruda Śląska
  • Pracownik umysłowy Ruda Śląska
  • Pracownik socjalny Ruda Śląska
  • Pracownik produkcji Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532