Pracownik serwisu sprzątającego Trójmieście, Koszalinie i By
  • Rumia
Rumia, Rumia, Pomorskie, Polska
Grupa Drakkar
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szanowni Państwo,
poszukujemy pracowników serwisu sprzątającego w Trójmieście,
Koszalinie i Bydgoszczy oraz z okolic Kołobrzegu.
PRACA W SYSTEMIE: 4-5 GODZIN DZIENNIE
OBOWIĄZKI: * dbanie o czystość osiedla mieszkaniowego
WYMAGANIA:
mile widziane doświadczenie
dyspozycyjność
komunikatywność
kultura osobista
odpowiedzialność i zaangażowanie
skrupulatność i dokładność
OFERUJEMY:
- praca w stabilnej i ugruntowanej firmie
- potrzebne narzędzia pracy
- terminowe wynagrodzenie
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od
poniedziałku do piątku w godzinach 17-21 pod numerem telefonu:
796-306-029 [1lub wysłać CV ZE ZDJĘCIEM na adres @

  • Praca Rumia
  • Pracownik produkcji Rumia
  • Pracownik biurowy Rumia
  • Pracownik fizyczny Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190