Firma zatrudni Kierownika Serwisu Sprzątającego - Trójmiasto
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Koloryt Plus Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Firma z branży utrzymania czystości pilnie zatrudni pracownika na stanowisko:Kierownik Serwisu Sprzątającego - Trójmiasto.Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres W tytule wiadomości proszę napisać: Kierownik Serwisu Sprzątającego Trójmiasto

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie dobrych relacji z Klientami
  • zapewnienie ciągłości usług na obiektach
  • dbanie o wizerunek firmy
  • nadzorowanie prac pracowników na podległych obiektach
  • pozyskiwanie nowych pracowników oraz prowadzenie rekrutacji

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu usługami utrzymania czystości i porządku
  • komunikatywność umiejętność pracy z ludźmi
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, komputer oraz telefon.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dobrze prosperującej firmie,

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gdynia
  • Agent firmy inwestycyjnej Gdynia
  • Kierownik Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448