Inżynier Działu Serwisu Nieruchomości
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
MODERNA HOLDING
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu przygotowania lokali do sprzedaży lub najmu
  • prowadzenie procesu przekazywania lokali mieszkalnych i usługowych
  • obsługa techniczna nieruchomości
  • weryfikacja oraz usuwanie usterek zgłaszanych przez klientów
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość prowadzonych prac
  • nadzór nad pracą wykonawców w zakresie serwisów gwarancyjnych i usuwania usterek
  • odpowiedzialność za prawidłową ewidencję zleceń, fakturowanie usług i rozliczeń materiałowych związanych z obsługą gwarancyjną
  • współpraca z najemcami

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w szczególności przy obsłudze nowych inwestycji
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • mobilności i dyspozycyjności w ramach powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy z wymagającym klientem, wysoka kultura osobista
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, odpowiedzialność oraz terminowość
  • umiejętność pracy w dynamicznym tempie
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakty B2B
  • przyjazną atmosferę w pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • atrakcyjne biuro w gdańskiej Oliwie
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • zniżki pracownicze w naszym autorskim Bistro Oliwa

  • Praca Gdynia
  • Administrator nieruchomości Gdynia
  • Agent nieruchomości Gdynia
  • Zarządca nieruchomości Gdynia
  • Kierownik działu personalnego Gdynia
  • Inżynier Gdynia
  • Inżynier oprogramowania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570