Pracownik produkcji - montaż rowerów elektrycznych Jobobike
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Mazowieckie, Polska
JOBO Europe Sp. z o.o.
8. 3. 2024

Jobo Europe Sp. z o.o. to międzynarodowy producent rowerów elektrycznych.
Znajdujemy się w Sokołowie 5 km od Janek i 4 km od Pruszkowa w Hillwood Park z bardzo dogodnym dojazdem z Pruszkowa, Piastowa, Komorowa, Raszyna i Janek.
Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH
Zakres obowiązków:
Montaż rowerów elektrycznych na linii produkcyjnej
Przygotowanie podzespołów rowerów do montażu
Regulacje kół, hamulców, przerzutek
Kontrola jakości
Wymagania:
Sprawność manualna
Wysoka motywacja do pracy
Dokładne, sumienne wykonywanie obowiązków
Umiejętność pracy w zespole
Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
Doświadczenie w produkcji i serwisowaniu rowerów – mile widziane
Umiejętność pracy z elektronarzędziami i narzędziami pneumatycznymi – mile widziane
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – 1 mies. okres próbny na umowę zlecenie
Wynagrodzenie od 4730 zł/mies. brutto
Miesięczne premie po okresie próbnym
Dodatek stażowy
Możliwość pracy z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w branży rowerowej
Firmowy transport z i do SKM Pruszków
Pracę od poniedziałku do piątku 8:00-16:00
Indywidualną ścieżkę kariery
Szkolenia stanowiskowe
W bliskiej odległości od naszej siedziby znajduje się przystanek linii 62 (trasa: Raszyn – Janki – Sokołów – Komorów – Pruszków – Piastów)
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie CV : @

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190