Pracownik produkcji w firmie biotechnologicznej - farmaceutycznej
  • Macierzysz
, Macierzysz, Mazowieckie, Polska
BIOTON S.A.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obecnie poszukujemy w dwóch zakładach:

Pracownik produkcji w Zakładzie Biotechnologii odpowiedzialny jest za:

  • prowadzenie oraz kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi, zasadami BHP oraz p.poż.
  • obsługę i nadzór nad urządzeniami produkcyjnymi oraz analitycznymi
  • uczestniczenie w diagnozowaniu oraz usuwaniu drobnych usterek sprzętu
  • utrzymanie w czystości powierzonego sprzętu oraz pomieszczeń produkcyjnych
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej, technologicznej i GMP

Pracownik produkcji w Zakładzie Formy Gotowej odpowiedzialny jest za:

  • Wykonywanie procesów technologicznych i pomocniczych zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej oraz odpowiedzialność za ich prawidłową eksploatację
  • Wykonywanie przezbrojeń, regulacji i usuwanie usterek maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Przestrzeganie zasad BHP i GMP (produkcja sterylna)
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

Nasze wymagania w przypadku obydwu stanowisk

  • Wykształcenie minimum średnie lub techniczne (chemiczne będzie dodatkowym atutem)
  • Ogólna wiedza techniczna
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym – dwuzmianowym 12 godzinnym/4 brygadowym w ruchu ciągłym lub w systemie zmianowym (3 zmiany po 8 godzin, od poniedziałku do piątku)
  • Obsługa komputera (pakiet Windows)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Znajomość procesów biotechnologicznych oraz praca w środowisku GMP – mile widziane

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę w firmie biotechnologicznej - farmaceutycznej
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych:

~ kafeteria benefitowa

~ ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

~ pakiet Global Doctors – leczenie przewlekłych chorób poza granicami kraju

~ dofinansowanie karty sportowej

~ bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej

~ PPE

  • Bezpłatny dojazd z Warszawy oraz Ożarowa Mazowieckiego
  • Ciekawe wyzwania zawodowe, możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 456
20 532