Pracownik Produkcji
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Konsorcjum Stali S.A.
3. 4. 2024

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali

oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

  • umowa o pracę
  • pełny etat (praca w systemie trójzmianowym)
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • tryb wypłaty: miesięczna
  • system wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn zbrojarskich
  • obsługa urządzeń transportu bliskiego

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych

To oferujemy

  • umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia
  • szkolenia do wykonywanej pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca
  • dofinansowania urlopowe
  • dodatki świąteczne
  • niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS

  • Praca Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pracownik biurowy Pruszków
  • Pracownik fizyczny Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179