Operator Linii Lakierniczej - pracownik produkcji
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
BIZUB Fabryka Haków Holowniczych
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:
obsługa panelu sterującego urządzeń produkcyjnych
zakładanie detali na zawieszki
zdejmowanie i pakowanie detali
kontrola wizualna jakości detali
realizacja planu produkcji na powierzonym stanowisku pracy
wykonywanie innych czynności związanych z zagadnieniami produkcji zlecanych na bieżąco przez przełożonego
WYMAGANIA:
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
umiejętność obsługi komputera
umiejętność pracy w zespole
zdolności manualne, dokładność oraz spostrzegawczość
zaangażowanie i zdyscyplinowanie
Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stabilizację zawodową,
motywacyjny i zadaniowy system wynagrodzeń możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Grodzisk Mazowiecki
  • Operator Grodzisk Mazowiecki
  • Operator maszyn Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik biurowy Grodzisk Mazowiecki
  • Pracownik fizyczny Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190