PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Głogów Małopolski
Głogów Małopolski, Pod Borem 25, 36-060 Głogów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
CJ BLOK FABRYKA ELEMENTÓW BUDOWLANYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 28,1 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
Praca przy urządzeniach ciągu technologicznego.
Selekcja wyrobów pod względem jakościowym.
Pomoc przy przezbrajaniu maszyny i zmianie form.
Pomoc przy usuwaniu awarii mechanicznych maszyn.
Prace serwisowe i obsługowe przy urządzeniach ciągu technologicznego.

Inne wymagania
Prosimy o dodanie do dokumentów aplikacyjnych następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Firmę CJ BLOK Fabrykę Elementów Budowlanych Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U.z 2002 r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Głogów Małopolski
  • Pracownik produkcji Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów Małopolski
  • Pracownik fizyczny Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075