MAGAZYNIER - PRACOWNIK PRODUKCJI
  • Sokołów Małopolski
Sokołów Małopolski, GEN. OKULICKIEGO 18, 36-050 Sokołów Małopolski, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie
MULTIPACK MAREK KIEŁB SPÓŁKA KOMANDYTOWA
11. 4. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towaru,
• odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,
• zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów,
• kontrola jakości produktów,
• zabezpieczanie towarów do wysyłek kurierskich,
• praca przy produkcji opakowań foliowych.
Oczekiwania:
• zaangażowanie, rzetelność i dobra organizacja pracy,
• mile widziane uprawnienia na wózki,
• dyspozycyjność
• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Inne wymagania
zaangażowanie, rzetelność i dobra organizacja pracy,
mile widziane uprawnienia na wózki,
dyspozycyjność
mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Sokołów Małopolski
  • Pracownik produkcji Sokołów Małopolski
  • Magazynier Sokołów Małopolski
  • Pracownik fizyczny Sokołów Małopolski
  • Pracownik biurowy Sokołów Małopolski
  • Sokołów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448