Pracownik produkcji
  • Głogów Małopolski, rzeszowski, podkarpackie
Głogów Małopolski
Randstad Polska sp. z o.o.
25. 4. 2024
4300 - 4700
Informacje o stanowisku

Cechuje Cię sprawność manualna? Poszukujesz pracy?

Mamy stabilną ofertę zatrudnienia w Głogowie Małopolskim koło Rzeszowa!

oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)

- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

- pracę na pełen etat

- pracę w systemie 3 zmianowym (6:30-14:30, 14:30-22:30, 22:30-6:30)

- pracę od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w soboty

- bezpieczny i szybki proces rekrutacji oraz dopełnienie formalności

- możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej w atrakcyjnej cenie

- dostęp do ubezpieczenia grupowego

- dostęp do stołówki z ciepłym posiłkiem

- możliwość wypracowania nadgodzin

zadania:

- praca przy montażu sprzętu gospodarczego małego

- kontrola jakości produkowanego sprzętu

oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (po 8 godz.)

- nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy!

Oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku Pracownik Produkcji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • Praca Głogów Małopolski
  • Pracownik produkcji Głogów Małopolski
  • Pracownik biurowy Głogów Małopolski
  • Pracownik fizyczny Głogów Małopolski
  • Głogów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659