Pracownik produkcji z UDT
  • Rzepedź
podkarpackie, Rzepedź, podkarpackie, Polska
Nowy Styl
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • praca na stanowisku produkcyjnym w Zakładzie Przemysłu Drzewnego
  • obsługa suwnicy i/lub ładowarki
  • prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją
  • kontrola kluczowych parametrów jakościowych
  • osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych z redukcją strat

Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy 2 lub 3 zmianowej
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic lub ładowarki
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy według ustalonego procesu technologicznego
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi komputera/terminala radiowego
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalny proces wdrożenia, umożliwiający poznanie firmy oraz kultury organizacyjnej
  • różnorodność zadań w bezpośrednim kontakcie z produkcją
  • profesjonalne narzędzia pracy i wsparcie współpracowników
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Praca podkarpackie
  • Pracownik produkcji podkarpackie
  • Pracownik fizyczny podkarpackie
  • Pracownik biurowy podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075