Pracownik obsługi administracyjno-technicznej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Złote Łany"
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie nadzór nad pracami remontowymi w zasobach mieszkaniowych dlatego też kandydat na to stanowisko winien spełniać określone kryteria

WYMAGANIA:

Wykształcenie

  • Średnie lub wyższe techniczne ogólnobudowlane,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane oraz doświadczenie w prowadzeniu remontów i administrowaniu budynkami mieszkalnymi i użytkowymi

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie w nadzorze nad robotami budowlanymi,
  • Ogólnej znajomości: Ustawy Prawo budowlane, Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych ,Ustawy o własności lokali, Prawo cywilne ,
  • Umiejętności obsługi podstawowych programów komputerowych i urządzeń biurowych.
  • Umiejętności organizacji i kierowania pracownikami.

Preferowane cechy osobiste :

  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność, operatywność,
  • Łatwość komunikowania się z ludźmi.
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania bieżących problemów.

OFERUJEMY:

Oferty należy składać na dzienniku podawczym w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 22 w terminie do 30.04.2024r.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w godzinach pracy Spółdzielni u Kierownika Działu GZM pod numerem telefonu 33-49-90-817.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik administracyjno - biurowy Bielsko-Biała
  • Obsługa hotelowa Bielsko-Biała
  • Obsługa gastronomii Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190