Pracownik obsługi klienta do restauracji pracowniczej
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Compass Group Poland
22. 3. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:Pracownik obsługi klienta

Obowiązki

  • • Obsługa klientów,
  • • Rejestracja płatności na kasie fiskalnej,
  • • Przygotowanie potraw zgodnie ze standardami firmy.
  • • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

  • • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • • Bezpłatne posiłki pracownicze,
  • • Prywatną opiekę medyczną,
  • • Ubezpieczenie na życie,
  • • Kartę Multisport,
  • • Przyjazną atmosferę pracy,
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi,
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie,
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Miejsce pracy: Bielsko - Biała ul. Komorowicka 53
  • Praca od poniedziałku do niedzieli w godz. 6.00-18.00/ 7:00-18:00 lub 22:00-6:00.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Obsługa hotelowa Bielsko-Biała
  • Obsługa gastronomii Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659