Pracownik obsługi technicznej -konserwator
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Złote Łany"
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku obejmować będzie m.in. przeprowadzanie drobnych napraw w budynku, urządzeń małej architektury, konserwację urządzeń technicznych w celu zapobiegania ich awariom, prace porządkowe.

WYMAGANIA:

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe - min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku,
  • podstawowe umiejętności w branży remontowo-budowlanej, ślusarskiej i instalacyjnej
  • uprawnienia SEP E1 – lub gotowość do wykonania
  • zdolności i stan zdrowia niezbędne do prowadzenia prac konserwacyjnych na obiekcie,
  • możliwość pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
  • dyspozycyjność, sumienność przy realizacji powierzanych prac, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,

OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju.

Oferty można również składać na dzienniku podawczym w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Złote Łany” w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki 22 w terminie do 30.04.2024r.

Przewidywany termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Szczegółowych informacji można zasięgnąć w godzinach pracy Spółdzielni u Kierownika Działu GZM pod numerem telefonu 33-49-90-817 .

  • Praca Bielsko-Biała
  • Obsługa hotelowa Bielsko-Biała
  • Obsługa gastronomii Bielsko-Biała
  • Konserwator Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Konserwator zabytków Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659