Pracownik działu księgowości
  • Wilkowice
Wilkowice, Wilkowice, Śląskie, Polska
Wala Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • rozliczanie wyciągów bankowych,
  • wprowadzanie faktur zakupowych,
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmową oraz urzędową,
  • rozliczanie zaliczek i delegacji pracowników,
  • rejestracja (dekretacja) dokumentów w systemie księgowym,
  • kontrola zobowiązań i należności,
  • przygotowanie sprawozdawczości statystycznej (GUS, Intrastat),
  • wsparcie zespołu księgowości we wszystkich pozostałych zadaniach,
  • inne czynności zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe – tj. finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • podstawowa znajomość przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu,
  • dokładność, systematyczność, rzetelność, terminowość,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 8h w ruchomych godzinach pracy –rozpoczęcie pracy między godziną 7:00 a 9:00.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz karnety sportowe z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i energicznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Praca Wilkowice
  • Pracownik fizyczny Wilkowice
  • Pracownik produkcji Wilkowice
  • Pracownik biurowy Wilkowice
  • Wilkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659