Referent/ inspektor ds. rozliczeń do Działu Księgowości
  • Bielsko-Biała
referent/ inspektor ds. rozliczeń do Działu Księgowości
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Bielsko-Biała
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres zadań wykonywanych na stanowiskach:

  • ewidencja urządzeń pomiarowych oraz ich stanów,
  • ewidencja powierzchni grzewczej z podziałem na lokale mieszkalne i użytkowe , analiza kosztów zużycia energii cieplnej,
  • okresowe rozliczanie dla celów planowania i sprawozdawczości, zużycia energii cieplnej, ciepłej wody użytkowej, gazu na cele grzewcze,
  • uczestnictwo w kontrolach dotyczących zużycia centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej, analiza kosztów zużycia wody i odprowadzenia ścieków,
  • okresowe rozliczanie kosztów zużycia wody i odprowadzania ścieków dla celów planowania

    i sprawozdawczości, ustalanie wysokości obciążeń za wodę i odprowadzanie ścieków,
  • sporządzanie sprawozdań do Urzędu Marszałkowskiego dotyczących rodzaju i ilości zanieczyszczeń wprowadzanych do środowiska oraz wyliczanie należnych opłat,
  • powadzenie korespondencji z klientami ZGM.

WYMAGANIA:

Kandydatem na wyżej wymienione stanowisko może być osoba, która spełnia następujące kryteria (niezbędne wymagania stawiane kandydatom):

  • posiada obywatelstwo polskie,
  • ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
  • nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane

    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • cieszy się nieposzlakowana opinią,
  • posiada wykształcenie ekonomiczne lub administracyjne (średnie lub wyższe).

Dodatkowe wymagania stawiane kandydatom:

  • znajomość pakietu Ms Office,
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność.

OFERUJEMY:

Wymagane dokumenty:

  • podpisane własnoręcznie: CV oraz list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska oraz numeru naboru,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
  • dokumenty potwierdzające okres wymaganego stażu pracy (kserokopie świadectw pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu),
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, uprawnienia i umiejętności,
  • podpisane własnoręcznie oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji (wzór oświadczenia oraz klauzula informacyjna – do pobrania na stronie internetowej ogłoszenia zgm.eu/nabor-na-stanowisko-referenta-inspektora-ds-rozliczen-3/,
  • podpisane własnoręcznie oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i o fakcie, że aplikujący/a nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym, jako skazany wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe (wzór oświadczenia do pobrania na stronie internetowej ogłoszenia zgm.eu/nabor-na-stanowisko-referenta-inspektora-ds-rozliczen-3/,
  • Osoba, która przejdzie pozytywnie postępowanie rekrutacyjne, przed zatrudnieniem, zobowiązana będzie do dostarczenia zaświadczenia o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inspektor Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570