Pracownik działu sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Polska
Drukarnia Dimograf Sp. z o.o.
9. 3. 2024

Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. została założona w 1989 roku w Bielsku-Białej. Pracowały w niej wtedy 3 osoby, a park maszynowy stanowiły proste maszyny w formacie 35 × 50 cm.W 1998 roku Dimograf przeniósł siedzibę do przestronnych budynków na ul. Legionów. Pozwoliło to na instalację maszyn w formacie B1 (70 × 100 cm) i zorganizowanie wydajnej introligatorni. Od tego czasu Drukarnia Dimograf inwestuje w najnowocześniejsze maszyny, pozwalające na wysoką automatyzację procesu produkcyjnego.Drukarnia zatrudnia ok. 250 osób, które pracują w pomieszczeniach o łącznej powierzchni 11000 m2, i należy do największych w regionie drukarni wyspecjalizowanych w produkcji książek i kalendarzy, a także wydawnictw reklamowych. Jeżeli poszukujesz ciekawej pracy, jesteś kreatywną osobą, gotową na rozwój i nowe wyzwania, lubisz i potrafisz pracować w zespole zapraszamy do współpracy z nami!
Zakres obowiązków:  • utrzymywanie oraz rozwijanie współpracy z klientami, tworzenie ofert oraz przygotowanie i prowadzenie zamówień,  • udział w targach oraz delegacjach,  • wystawianie dokumentów dostawy,  • realizowanie planów sprzedażowych,  • pozyskiwanie nowych klientów
Wymagania:  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie,  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku  • umiejętność pracy w zespole,  • otwartość na przyswajanie wiedzy
Oferujemy:  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,  • miłą atmosferę,  • atrakcyjne wynagrodzenie,  • szkolenie stanowiskowe,  • niezbędne narzędzia do pracy,  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,  • dodatek stażowy,  • premie świąteczne,  • dofinansowanie kart Multisport.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Pracownik produkcji Bielsko-Biała
  • Pracownik instytucji kultury Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190