Pracownik wsparcia działu sprzedaży - handlowiec
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Pest Pro Sp.zo.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowanie relacji z klientami w kraju i zagranicą
  • Podstawowe obowiązki logistyczne
  • Udział w targach krajowych i zagranicznych

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra obsługa komputer oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy oraz współpracy w zespole

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole oraz wsparcie doświadczonego zespołu

  • Praca Bielsko-Biała
  • Handlowiec Bielsko-Biała
  • Technik handlowiec Bielsko-Biała
  • Kierownik działu personalnego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Pracownik biurowy Bielsko-Biała
  • Pracownik kolei Bielsko-Biała
  • Pracownik umysłowy Bielsko-Biała
  • Pracownik fizyczny Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Pracownik socjalny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532