Praca dla kierowców kat. B TAXI UBER/BOLT
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
JB SOLUTION Sp. zo.o.
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Chcesz pracować jako kierowca i dobrze czujesz się za kierownicą to dobrze trafiłeś.
Masz kilka dni wolnego w tygodniu ? U nas dopasujemy grafik pod Ciebie. (minimum 2 dni)
Szukamy rzetelnych i sumiennych pracowników.
Wszystkie nasze samochody są w pełni oznakowane i posiadają wykupione ubezpieczenie TAXI ( z nami jeździsz bezpiecznie ), roczniki od 2020 wzwyż.
Posiadamy licencję na Poznań i wszystkie sąsiadujące gminy co wiążę się z większą ilością lepiej płatnych kursów !!!
Bardzo chętnie przyjmujemy też kobiety, mamy ich sporo we flocie.
Twoje obowiązki to :
dbanie o bezpieczne warunki przejazdu
utrzymanie czystości pojazdu
dyspozycyjność
Wymagania :
Wiek minimum 20 lat
Prawo jazdy kat. B od minimum roku
Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni
Badania medycyny pracy i psychotesty (pomagamy wyrobić i zwracamy koszty )
Zdjęcie 35x45mm jak do dowodu osobistego
Wysoka kultura osobista i zaangażowanie
Oferujemy :
Nowe w pełni oznakowane samochody min. /2020/2021/2022 rok
Karta MultiSport dla każdego pracownika
Terminowe wypłaty (cotygodniowe)
Atrakcyjne premie za obroty i polecenia pracowników
Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie
Całodobowe wsparcie zaangażowanej kadry
Szkolenie z aplikacji
Elastyczny grafik
Karta paliwowa
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Nr tel. 665_063_744_

  • Praca Poznań
  • Kat Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749