Praca kurier Bolt Food - elastyczny czas pracy!
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
25. 4. 2024

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jednymi z największych firm rozliczeniowych w Polsce. Podpinając się do nas, kurierzy otrzymują jedne z najtańszych rozliczeń! Mają pełną elastyczność, wsparcie zespołu, zniżki na paliwo, zwrot połowy VAT-u, bonusy i premie! Lubimy internetowo, innowacyjnie i bez problemów! Jesteśmy dumni z naszej obsługi - nasi pracownicy komunikują się po polsku, angielsku, rosyjsku i ukraińsku! Pomagamy na każdym etapie procesu rekrutacji. Wypełnij formularz i dołącz do nas!

Obowiązki

To praca prosta i przyjemna. A do tego bardzo elastyczna - nie musisz trzymać się żadnego grafiku, po prostu logujesz się do aplikacji jako kurier i akceptujesz zlecenia - tyle, ile chcesz.

Po odebraniu zlecenia jedziesz do restauracji (lokalizację i trasę zobaczysz w aplikacji), odbierasz jedzenie i zawozisz je do klienta. A następnie czekasz na kolejne zamówienie.

Wymagania

  • Ukończone 18 lat.
  • Własny rower, samochód, skuter lub hulajnoga.
  • Telefon z dostępem do internetu.
  • Podpisana umowa z partnerem, czyli z nami.

Oferujemy

Ile zarobisz?
Zarobek zależy od poświęconego czasu, Twojego tempa i podejścia do wykonywanych zleceń.

Składowe stawki bazowej za każdy kurs:
- Odbiór – +2.00 PLN*mnożnik
- Dostawa – +1.40 PLN*mnożnik
- Dystans od restauracji – +2.10 PLN/km*mnożnik

Codziennie obowiązują bonusy: np. stawka liczona podwójnie.
Możesz liczyć na mnożniki rzędu x1.5 do x2

Licząc bazowy zarobek, za kurs wychodzi Ci między 12 a 20 PLN, czyli w rzeczywistości przy bonusie przemnóż to razy wartość mnożnika (np. x1,5 lub x2 czyli np. 18-30 PLN/kurs).

Wynagrodzenie otrzymujesz co tydzień na swoje konto bankowe.

Dodatkowo gwarantujemy Ci:
- stałe wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00,
- luźne podejście i brak biurokracji,
- przyjemną pracę, która możesz zacząć już w dwa dni,
- mobilną pracę, do której nie potrzebujesz doświadczenia,
- elastyczny czas pracy.

Masz pytania?
Zadzwoń na naszą infolinię
730 000 310.

  • Praca Poznań
  • Kurier Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Kurier rowerowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570