Kierowca kat. B
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
SIXT Rent a Car
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie aut na wynajem/opieka nad flotą zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Podstawienie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Polski i UE
  • Wyjazdy na delegacje zlecone przez przełożonego
  • Odprowadzanie/odbieranie samochodów z serwisów, odbiór nowych samochodów

Oczekujemy:

  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w bezkolizyjnym prowadzeniu pojazdów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność współpracy z klientem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • Platforma e-learningowa do nauki języków

  • Praca Poznań
  • Kat Poznań
  • Kierowca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293