Pracownik produkcji z prawem jazdy kat. B
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych, praca przy liniach,
  • dosypywanie produktów, aromatów, dbanie o porządek na swoim stanowisku,
  • odkładanie kartonów na paletę, transport gotowych palet na magazyn.

Od kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym czterobrygadowym, czyli przeważnie co drugi weekend wolny,
  • posiadania prawa jazdy kat. B lub uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny,
  •  badań sanitarno - epidemiologicznych lub chęci ich wyrobienia we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową ze stawką podstawową w wysokości od 30,50 do 33 zł brutto w zależności od posiadanych uprawnień,
  • dodatek do systemu czterobrygadowego w wysokości 8% do każdej godziny, premię kwartalną frekwencyjną,
  • dofinansowanie 75% do posiłków na kantynie,
  • możliwość dołączenia do pakietu benefitów: karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • pracę w przyjaznej, nowoczesnej firmie przy aromacie mięty i owoców ;-)

  • Praca Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Kat Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Pracownik utrzymania ruchu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293