Operator prasy krawędziowej / od 4954 brutto + dodatki / od zaraz
  • Starachowice
operator prasy krawędziowej / od 4954 brutto + dodatki / od zaraz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Jeżeli potrafisz obsługiwać maszyny sterowane i wiesz jak czytać rysunek techniczny – aplikuj!

Wypełnij formularz lub wyślij sms o treści OPERATOR, skontaktujemy się z Tobą! Szybki proces rekrutacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia minimum zawodowego
  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem prasy krawędziowej
  • umiejętności czytania rysunku technicznego
  • gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 4 954 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny)
  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin w dni robocze oraz soboty
  • darmowy posiłek w trakcie pracy
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia

Zadania

  • proces obróbki materiałów z wykorzystaniem obrabiarek sterowanych numerycznie
  • dobór materiałów do obróbki
  • opracowanie technologii obróbki w oparciu o rysunek techniczny

  • Praca Starachowice
  • Operator Starachowice
  • Operator maszyn Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532