Lakiernik-> praca od zaraz ->stabilne zatrudnienie
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Posiadasz doświadczenie w lakierowaniu metodą na mokro? Jesteś sumienny i dokładny, a praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? - szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie – aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "lakiernik", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • doświadczenia związanego z lakierowaniem natryskowym metodą na mokro

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 5360 brutto oraz pakiet dodatków finansowych (premia regulaminowa, dodatek technologiczny),
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach,
  • ciepły posiłek w trakcie pracy,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (urlopy, pełne ubezpieczenie),
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej po preferencyjnych warunkach,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego
  • opiekę Konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i podczas zatrudnienia.

Zadania

  • lakierowanie elementów autobusów metodą na mokro,
  • malowanie pistoletami lakierniczymi zasilanymi z pompy membranowej i zasilanymi z sieci (wysokociśnieniowe i niskociśnieniowe)

  • Praca Starachowice
  • Lakiernik Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570