Pomocnik lakiernika -> praca od zaraz
  • Starachowice
pomocnik lakiernika -> praca od zaraz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w firmie MAN w Starachowicach? Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści "POMOCNIK LAKIERNIKA", a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach.

Oczekujemy

  • min. wykształcenia zawodowego - warunek konieczny,
  • zaangażowania i dokładności przy wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjności do pracy 2-zmianowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w zakresie przygotowania powierzchni do lakierowania, szlifowania, gruntowania, polerowania.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie ok. 4600 netto,
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia),
  • bezpłatny ciepły posiłek w trakcie pracy,
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia za pracę w nadgodzinach,
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej na preferencyjnych warunkach.

Zadania

  • przygotowanie elementów do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków (czyszczenie, szlifowanie, matowienie przy użyciu środków chemicznych)
  • prace pomocnicze przy lakierowaniu,
  • zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych umiejętności.

  • Praca Starachowice
  • Lakiernik Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179