Elektromonter / szybka rekrutacja / 4900 zł / od zaraz
  • Starachowice
elektromonter / szybka rekrutacja / 4900 zł / od zaraz
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Zacznij pracę przed majówką ! Elektromonter - Starachowice. Zapewniamy szybki proces rekrutacyjny - aplikuj przez formularz lub wyślij SMS - skontaktujemy się z Tobą.

Oczekujemy

  • Wykształcenia minimum zawodowego
  • Umiejętność obsługi m.in. wiertarko-wkrętarki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolności manualnych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja)
  • Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
  • Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację
  • Gotowości do pracy zmianowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie ok. 4900 zł netto + płatne nadgodziny
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej
  • ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy

Zadania

  • Upinanie płyt elektrycznych, uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki /diody
  • Montaż urządzeń elektrycznych / kamer, sterowników itp./
  • Uzupełnianie i wymiana uszkodzonych wiązek

  • Praca Starachowice
  • Elektromonter Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532