Operator linii produkcyjnej z doświadczeniem
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta dla operatorów linii produkcyjnej.

Otwieramy drzwi dla osób, które z Nowym Rokiem

pragną zacząćlepszą pracępewnym krokiem.

Czeka pracana stałe. Gwarantujemy świetne warunki pracy i dodatkowe korzyści!

Premie za polecenie pracowników od 1700 zł

Oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze i przezbrajaniu maszyn produkcyjnych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem na produkcji
  • chęci do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany lub 4-brygady)
  • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatkowo premie i benefity
  • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Premie za polecenie pracowników od 1700 zł

Zadania

  • obsługa nowocześniej linii produkcyjnej
  • nadzór nad pracą maszyn i prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
  • przygotowanie maszyny do produkcji oraz przezbrajanie
  • wypełnianie raportów

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293