Pracownik linii pakującej – z orzeczeniem
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
FAZON
10. 5. 2024

Fundacja Fazon w ramach projektu Katalizator Aktywności Zawodowej Plus dla naszego klienta poszukuje osób na stanowisko: Pracownik linii pakującej.
Ze względu na misję fundacji oferta jest kierowana do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.
Zadania:
- czynności manualne związane z procesem pakowania (artykuły higieniczne)
- dbałość o jakość wykonywanej pracy zgodnie z wymaganiami firmy
- transport bliski materiałów produkcyjnych ręcznie lub przy pomocy wózka paletowego (opcjonalnie)
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- orzeczenie o niepełnosprawności z możliwością pracy przy maszynach w ruchu
- motywacja do pracy, zaangażowanie
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane umiejętności manualne
Pracodawca oferuje:
- umowę o pracę
- dobre i bezpieczne warunki pracy
- pakiet benefitów pozapłacowych
- proces wdrożenia i nauki czynności na danym stanowisku
- możliwości rozwoju, awansów
Praca na dwie zmiany!
W ramach działań zaplanowanych w projekcie wszystkie osoby niepełnosprawne otrzymają wsparcie: w postaci zaplanowania kariery.
Zapraszamy do aplikowania.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik kolei Wrocław
  • Pracownik umysłowy Wrocław
  • Pracownik biurowy Wrocław
  • Pracownik fizyczny Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Pracownik socjalny Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pracownik instytucji kultury Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246