Pracownik recepcji z doświadczeniem w Jeleniej Górze
  • Jagniątków
dolnośląskie, Jagniątków, dolnośląskie, Polska
KV Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Ekskluzywna górska Rezydencja Spa & Wellness, położona w magicznym i tajemniczym Jagniątkowie w Karkonoszach. poszukuje osoby do obsługi recepcji.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Gości hotelowych na najwyższym poziomie nie stanowi dla Ciebie problemu
  • praca na systemach hotelowych nie stanowi dla Ciebie problemu
  • potrafisz świetnie dogadywać się z ludźmi, posiadasz zdolności interpersonalne
  • masz w sobie chęć ciągłego rozwoju, uczenia się i podejmowania nowych wyzwań
  • zarażasz wszystkich uśmiechem i pozytywną energią

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w branżach związanych z bezpośrednią obsługą gościa/klienta
  • jesteś dyspozycyjny i gotowy na prace zmianową
  • władasz angielskim/niemieckim i polskim w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • znasz okolice i atrakcje turystyczne Jeleniej Góry

Oferujemy

  • umowa o pracę / umowa zlecenie
  • przyjazna atmosfera w pracy

  • Praca dolnośląskie
  • Pracownik biurowy dolnośląskie
  • Pracownik produkcji dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692