Operator linii produkcyjnej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośrednia obsługa całej linii produkcyjnej oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu technologicznego
  • Przygotowywanie maszyny do produkcji oraz dokonywanie przezbrojeń
  • Kontrola pracy maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji i raportów
  • Dbałość o powierzone materiały, narzędzia oraz czystość miejsca pracy

WYMAGANIA:
  • Doświadczenia w pracy w obszarze produkcji (mile widziane doświadczenie w pracy w roli operator linii produkcyjnej)
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym
  • Książeczka sanepid – mile widziana
  • Odpowiedzialności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży spożywczej
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
  • Dodatek frekwencyjny
  • Premie za polecenie pracowników od 1700 zł
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, prywatna opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Open Life
  • Szkolenie podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pożyczki na preferencyjnych warunkach
  • Zaplecze socjalne

  • Praca Wrocław
  • Operator Wrocław
  • Operator koparki Wrocław
  • Operator maszyn Wrocław
  • Operator maszyn budowlanych Wrocław
  • Operator wózków widłowych Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322