Młodszy Specjalista ds. Wsparcia IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Abakus Logistics Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Obowiązki

  • Zapewnienie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem komputerów, systemów operacyjnych i innych urządzeń
  • Konfigurowanie i instalowanie nowych stanowisk pracy i oprogramowania oraz aktualizowanie istniejącego
  • Nadzorowanie pracy urządzeń technicznych w firmie i reagowanie na awarie oraz problemy techniczne
  • Udzielanie porad i instrukcji użytkownikom w zakresie korzystania z oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości pracy systemów informatycznych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne - studenci mile widziani
  • Doświadczenie na stanowisku związanym ze wsparciem zarządzania aplikacjami i infrastrukturą IT będzie atutem
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows, sprzętu PC, drukarek
  • Ogólna znajomość zagadnień z zakresu sieci TCP/IP (konfiguracja urządzeń, diagnozowanie problemów)
  • Zdolności analityczne, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy oraz Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i naprawy urządzeń sprzętu komputerowego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dużą samodzielność podczas wykonywania swojej pracy
  • Możliwość rozwoju oraz jasna ścieżka kariery
  • Słodkie poniedziałki, owocowo / warzywne środy oraz soki w piątki
  • Nowoczesne biuro w znakomitej lokalizacji w centrum Warszawy
  • Chillroom ze stołem do bilarda, ping ponga oraz piłkarzyki, PS5, dart i planszówki
  • Pokój ciszy, w którym można się zrelaksować
  • Dwie przestronne kuchnie, w których zapewniamy nieograniczony dostęp do zasobów
  • Dobrą atmosferę oraz przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851