Specjalista IT ds. wsparcia informatycznego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2610

Obowiązki

  • zarządzanie uprawnieniami użytkowników w kilkudziesięciu systemach stosowanych w firmie, w tym zarządzanie tożsamością w AD oraz Entra ID,
  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi komputerów, urządzeń i systemów informatycznych wykorzystywanych w firmie, w tym: identyfikacja i rozwiązywanie problemów, instalowanie oprogramowania, konfiguracja komputerów i urządzeń peryferyjnych,
  • konfigurowanie i modernizację sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego, w tym zlecanie napraw na zewnątrz, relokację sprzętu, reinstalację systemów i oprogramowania na stacjach roboczych,
  • udział w regularnym przeglądzie uprawnień użytkowników,
  • zarządzanie użytkownikami w usługach Active Directory, Exchange, O365, Entra ID.

Wymagania

  • posiadają wykształcenie minimum średnie techniczne – preferowane wyższe,
  • mają kilkuletnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • dobrze znają produkty z rodziny Microsoft Windows 10/11, Office 2019, O365,
  • posiadają praktyczną znajomość usług katalogowych Active Directory,
  • dobrze orientują się w zarządzaniu tożsamością i dostępem w MS Entra ID,
  • potrafią konfigurować sprzęt komputerowy, urządzenia peryferyjne i podstawowe aplikacje,
  • znają język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
  • są gotowe na stały rozwój,
  • cechuje umiejętność organizacji pracy własnej i w pełni samodzielnego realizowania uzgodnionych zadań i celów,
  • posiadają umiejętność ustalania priorytetów, są systematyczne, rzetelne i dokładne,
  • cechuje komunikatywność, otwartość, chęć pomocy oraz wysoka kultura osobista.
  • podstawowa znajomość systemu SAP (ERP).

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864