Specjalista ds. wsparcia IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Totalizator Sportowy Sp. z o.o.
2. 5. 2024

2430

Obowiązki

  • Rejestrowanie oraz klasyfikację zgłoszeń oraz bezpośrednie wsparcie użytkowników w zakresie obsługi informatycznej,
  • Obsługę centralnego systemu druku,
  • Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji i inwentaryzacji w zakresie sprzętu, oprogramowania i konfiguracji systemów informatycznych,
  • Współudział w prowadzeniu przeglądów uprawnień użytkowników, raportowaniu, zmianach w obszarze urządzeń i obsługi użytkowników w rozproszonej infrastrukturze informatycznej,
  • Zarządzanie systemem druku oraz drukarkami wraz z zamówieniami materiałów eksploatacyjnych oraz realizowanie zgłoszeń dotyczących zasobów IT,
  • Monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń, dbałość o wysoki poziom obsługi użytkownika.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu sieci komputerowych LAN, VPN,
  • Znajomość usług katalogowych Active Directory oraz systemów serwerowych Windows 2016/2019,
  • Dobra znajomość produktów z rodziny Microsoft Windows 10/11, Office 2019, O365,
  • Znajomość Microsoft Endpoint Menager oraz InTune (mile widziane),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność oraz dokładność.

Oferujemy

  • Atrakcyjny system premiowy
  • Praca hybrydowa
  • Platforma kafeteryjna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Kursy i szkolenia
  • Preferencyjne pożyczki
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Spotkania integracyjne

Źródło: Totalizator Sportowy/Praca

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692