Młodszy specjalista ds. wsparcia działu logistyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Dla naszego klienta, firmy specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań diagnostycznych w obszarze medycyny laboratoryjnej poszukujemy kandydata na stanowisko Młodszy specjalista ds. wsparcia działu logistyki.

Masz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Wyróżnia Cię skrupulatność i sumienność? Posiadasz dobrą znajomość systemu SAP oraz płynnie posługujesz się językiem angielskim? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego (mile widziane z obszaru logistyki)
  • Zaawansowanej i praktycznej znajomości pakietu Office z naciskiem na MS Excel
  • Znajomości systemu SAP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Zaangażowania, skrupulatności, dokładności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy system pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwojuw międzynarodowym środowisku

Zadania

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie pozyskiwania ofert oraz składania zamówień biurowych, administracyjnych i towarowych
  • Przygotowywanie ofert serwisowych dla klientów
  • Współpraca z zarządcą budynku, serwisem technicznym i dostawcami usług
  • Wsparcie w administrowaniu floty samochodowej (wydawanie i odbieranie samochodów, wydawanie kart paliwowych, rozliczenia)
  • Nadzór nad uprawnieniami dostępowymi do firmy
  • Nadzór nad procesem zakupowym, weryfikacja faktur pod kątem zgodności z zamówieniem
  • Wsparcie zespołu w codziennych działaniach
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów w Excelu na potrzeby prezentacji

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509