Młodszy specjalista ds transportu
  • Błonie-Wieś
mazowieckie, Błonie-Wieś, Mazowieckie, Polska
Quick Service Logistics Polska Sp. z o.o. Sp.k
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Organizowanie transportu zgodnie ze wszystkimi posiadanymi przez firmę QSL POLSKA certyfikatami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości przewozu towarów (HACCAP, temperatura, czystość, terminowość);

  • Analiza i optymalizacja kosztów związanych z transportem;

  • Nadzór nad czasem pracy kierowców;

  • Ewidencja czasu pracy kierowców;

  • Kontrola/ monitorowanie ważności praw jazdy i kart kierowców oraz badań lekarskich;

  • Pomoc w koordynowaniu procesów obiegu dokumentów kadrowych;

  • Zapewnienie odzieży roboczej dla kierowców;

  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień dla przełożonego.

WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Dokładność, systematyczność, terminowość;

  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Prywatna opieka medyczna w Medicover;

  • Dopłata do karty Multisport;

  • Dodatki świąteczne i urlopowe;

  • Program poleceń pracowników.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963