SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH/MŁODSZY SPECJALISTA
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Chocimska 22, 00-791 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Główna Biblioteka Lekarska
16. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

1. Przygotowanie/realizacja zamówień, zestawień dotyczących zaopatrzenia biura,
2. Koordynacja nad obiegiem dokumentów wewnątrz firmy,
3. Przechowywanie i archiwizacja dokumentów,
4. Kontakt z instytucjami i urzędami,
5. Kompleksowe wsparcie Dyrekcji i działu administracji,
6. Realizacja zamówień zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych (mile widziane).

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie wyższe - Administracja/Zarządzanie itp. Umiejętność obsługi komputera. Umiejętność szybkiego pisania. Mile widziane kursy, szkolenia z zakresu zamówień publicznych. Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe. Podstawowa znajomość języka angielskiego. Komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
Praca w godz. 8.00-16.00.
[Kontakt: e-mail: rekrutacja@gbl.waw.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowanypolski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315