Młodszy Specjalista ds. Zakupów
  • Warszawa, Praga-Południe
mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe, mazowieckie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
12. 4. 2024

PKP INTERCITY REMTRAK jest częścią Grupy Kapitałowej PKP IC i stanowi centrum kompetencji w zakresie napraw i modernizacji wagonów pasażerskich i lokomotyw. Zatrudniamy ponad 1000 osób w trzech Zakładach Produkcyjnych – Warszawa Grochów, Libiszów, Opole oraz w Biurach Spółki w Libiszowie k Opoczna i Warszawie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Zakupów, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów zakupowych oraz współpracę z dostawcami.

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie procedur zakupowych zgodnie z obowiązującymi standardami i politykami firmy,
  • Analiza i ocena ofert dostawców oraz negocjacje warunków umów,
  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej i utrzymywanie bazy danych dostawców,
  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia terminowości dostaw i jakości produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na platformach zakupowych oraz w systemach ERP,

  • Dobra znajomość Microsoft Excel,

  • Znajomość procesów zakupowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia,
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe (bilet na Pendolino tylko 24,50),
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - w tym "wczasy pod gruszą",
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864