Młodszy specjalista ds. administracji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Farutex Sp. z o.o.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wystawianie faktur
  • nadzór nad obiegiem dokumentów
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie
  • współpraca z kierowcami
  • bieżąca współpraca z działem sprzedaży, administracji oraz logistyki
  • prowadzenie kasy i obsługa kasowa klientów (na zastępstwo)
  • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego (na zastępstwo)

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 5-17)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • umiejętność realizacji kilku zadań równolegle
  • samodzielność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692