Młodszy specjalista ds. administracji
  • Macierzysz
, Macierzysz, mazowieckie, Polska
Carcon Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur kosztowych i sprzedażowych do systemu
  • Rozliczanie transakcji z wyciągów bankowych
  • Rozliczenie płatności gotówkowych, przelewy24, pobrania itp.
  • Przygotowanie dokumentów do księgowości
  • Rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Kontakt z biurem kadrowo-płacowym
  • Obsługa urlopów pracowniczych i czasu pracy
  • Rozliczenie kilometrówek pracowników
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Zarządzanie dokumentacją
  • Praca na systemie wewnętrznym
  • Nadzór nad flotą samochodową - leasingi, ubezpieczenia, przeglądy
  • Bieżące wsparcie Kierownika Administracji
  • Kontakt z organami administracji publicznej

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia
  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji i finansów
  • Komunikatywność i otwartość
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dogodne warunki pracy w młodym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • możliwość elastycznego podejścia do czasu pracy.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 671
19 072