Hydraulik w dziale utrzymania ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ROSINSKI PACKAGING Spółka z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
  • Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi),
  • Praca na hali produkcyjnej i nie tylko,
  • Wykorzystanie hydrauliki siłowej w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • umiejętność czytania i interpretowanie schematów i dokumentacji techniczno- ruchowej /DTR/,
  • umiejętność czytania schematów hydrauliki siłowej,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i hydrauliki siłowej,
  • znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • dynamizm, dokładność i solidność w działaniu,

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość aparatów i urządzeń stosowanych w układach hydrauliki,
  • znajomość budowy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych,
  • doświadczenie przy obsłudze i naprawie urządzeń automatyzacji produkcji.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),

    świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • adres: ul. Tadeusza Regera 125, 43-382 Bielsko-Biała.

KONTAKT: 880-900-000

E-MAIL: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Hydraulik Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293