Mechanik utrzymania ruchu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Caverion Poland S.A.
3. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie bieżącej konserwacji i przeglądów maszyn, urządzeń, instalacji według ustalonego harmonogramu, w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn, powiadamianie o zużytych częściach potrzebnych do naprawy lub usunięcia awarii,
  • Raportowanie wykonanych przeglądów, konserwacji oraz napraw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe
  • Doświadczenie na stanowisku w strukturach utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych
  • Wiedza z zakresu mechaniki
  • Skrupulatność i zaangażowanie
  • Gotowość i chęć do pozyskiwania wiedzy
  • Mile widziane aktualne badania sanitarno -epidemiologiczne

To oferujemy

  • umowę o pracę ,
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik okrętowy Sosnowiec
  • Technik mechanik lotniczy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551