Mechanik Utrzymania Ruchu
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
Limbor Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad parkiem maszynowym w obszarze produkcyjnym w zakresie diagnozowania awarii, usuwania awarii oraz ustawiania i regulacji maszyn
  • prowadzenie przeglądów okresowych, prac remontowych i konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • wprowadzanie usprawnień i modernizacji
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn

WYMAGANIA:
  • znajomość mechaniki
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie od 5000-6000 tys zł netto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy 3-zmianowa
  • przeszkolenie pod okiem doświadczonego pracownika – opiekuna
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet socjalny

  • Praca Czeladź
  • Mechanik Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749