Mechanik utrzymania ruchu
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik utrzymania ruchu

Lokalizacja: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza, konserwacja i naprawa maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie ciągłości produkcji z wykorzystaniem maszyn wtryskowych, infrastruktury oraz urządzeń peryferyjnych
  • Wykonywanie napraw mających na celu prawidłowe działanie maszyn wtryskowych, urządzeń peryferyjnych oraz infrastruktury
  • Przygotowanie/kontrola maszyn wtryskowych, urządzeń peryferyjnych pod względem pracy zgodnie z BHP

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień z dziedziny hydrauliki, mechaniki, pneumatyki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy, urządzeń transportu poziomego - dodatkowy atut (możliwe dokształcenie)
  • Umiejętności czytania i interpretowania schematów hydraulicznych

Godziny i czas pracy:

  • Poniedziałek - Piątek
  • System 3 zmianowy - 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz systemem premiowym
  • Bony świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej
  • Możliwości szkoleń zawodowych oraz pracę w międzynarodowym środowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik utrzymania ruchu Sosnowiec
  • Mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik Sosnowiec
  • Technik mechanik okrętowy Sosnowiec
  • Technik mechanik lotniczy Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714