Mechanik/Młodszy mechanik utrzymania ruchu
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie napraw interwencyjnych oraz prewencyjnych,
  • realizacja przeglądów okresowych,
  • serwis maszyn i peryferiów produkcyjnych,
  • planowanie oraz zamawianie części na potrzeby działu UR,
  • współpraca z doświadczonym zespołem oraz serwisami zewnętrznymi.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie/techniczne o profilu mechanik/elektryk,
  • doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/serwisem maszyn i urządzeń,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów hydraulicznych.

Docenimy także:

  • uprawnienia SEP, spawalnicze lub gotowość do nauki,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub gotowość do nauki.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • możliwość zdobycia uprawnień UDT na obsługę wózka widłowego, obsługę suwnic oraz na eksploatację urządzeń i sieci (E1, E2),
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny dla pracowników,
  • kartę Multisport oraz OK System dla pracownika i członków rodzin,
  • system nagród KAIZEN,
  • system benefitów socjalnych w postaci wczasów pod gruszą, dofinansowań do kolonii dla dzieci, paczek świątecznych, kasy zapomogowo-pożyczkowej,
  • bony żywieniowe,
  • bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • współpracę z trenerem, dostosowaną do doświadczenia,
  • extra bonus do 1500 brutto za polecenie pracownika.

  • Praca Katowice
  • Pracownik utrzymania ruchu Katowice
  • Mechanik Katowice
  • Technik mechanik Katowice
  • Technik mechanik okrętowy Katowice
  • Technik mechanik lotniczy Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190