Lektor / Lektorka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Szkoła Języków Obcych ENJOY
24. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć z dziećmi w wymiarze 45min/60min dwa razy w tygodniu
  • przygotowywanie zajęć w oparciu o kursowe podręczniki i własne pomysły
  • uzupełnianie dziennika elektronicznego
  • pisanie raportów z postępów uczniów
  • uczestnictwo w szkoleniach

Nasze wymagania

  • znajomość języka angielskiego, poziom min. C1
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • kreatywność, punktualność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • umowę zlecenie lub umowę o współpracę
  • 70-100 zł brutto za godzinę
  • bezpłatne szkolenia metodyczne, które pomagają rozwinąć warsztat pracy
  • opiekę i pomoc metodyka przez cały czas trwania kursu
  • materiały i plany do prowadzenia kursów
  • elastyczne godziny pracy

  • Praca Warszawa
  • Lektor Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064