Psycholog Kliniczny Dzieci i Młodzieży - MindHealth
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Mind Health – Centrum Zdrowia Psychicznego
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie konsultacji diagnostycznych i porad psychologicznych w ramach projektu,
  • prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących standardów w firmie,
  • współpraca z zespołem.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne,
  • specjalizacja z psychologii klinicznej lub pierwszy rok specjalizacji klinicznej (ścieżka kliniczna po ukończonych studiach psychologicznych),
  • minimum rok doświadczenia w pracy z pacjentami. ​

OFERUJEMY:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia (dogodne dni i godziny pracy);
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • superwizje zespołowe.

  • Praca Warszawa
  • Psycholog Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064