Metodyk nauczania języka angielskiego dla dzieci
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Szkoła Języków Obcych ENJOY
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie bezpośredniego wsparcia lektorom
  • realizacja hospitacji lekcji-konsultacje metodyczne- programy naprawcze
  • tworzenie polityki rozwoju lektora w szkole
  • współtworzenie i prowadzenie szkoleń/warsztatów dla zespołu lektorów
  • opracowywanie materiałów dydaktycznych
  • rekrutacja

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (tytuł mgr lub studia mgr w toku)
  • preferowane studia pedagogiczne
  • praktyczne doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla lektorów
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • samodzielność wykonywanych zadań
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

To oferujemy

  • pracę w stałych godzinach- godziny do uzgodnienia
  • jeden dzień pracy zdalnej
  • szkolenia zewnętrzne
  • możliwość rozwoju

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448