Nauczyciel/ Lektor języka angielskiego i hiszpańskiego
  • Marki
Marki, Marki, Mazowieckie, Polska
PrimusSchool
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
W związku z rozwojem szkoły językowej Primus School mieszczącej się w Markach poszukujemy do naszego zespołu lektorów języka angielskiego oraz hiszpańskiego.
Oferujemy: grupy (max. 8 osób) lub nauczanie indywidualne zajęcia z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi, materiały edukacyjne, wynagrodzenie do ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej, możliwość rozwoju i długotrwałej współpracy.
Obowiązki: Nauczanie języka obcego Praca z różnymi grupami wiekowymi Prowadzenie lekcji zdalnych Prowadzenie zajęć konwersacyjnych Praca z grupami przygotowującymi się do egzaminów Wspieranie procesu nauczania Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
Wymagania: Kwalifikację w nauczaniu języków obcych ( certyfikat lub student języków obcych ) Dobra organizacja pracy Punktualność Umiejętność obsługi technologii Zamiłowanie do pracy z młodzieżą oraz osobami dorosłymi Otwartość na nowoczesne metody nauczania Dyspozycyjność w określonym wymiarze godzin Umiejętność nauczania konwersacji w języku obcym
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zapraszamy do wysyłania CV na adres e-mail.

  • Praca Marki
  • Nauczyciel Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293